UK (RU⇓)

У 30 мати вигляд на 50?

Можна, та ще й як!

А Ви знали, що за те, наскільки швидко ви старієте зовні, значно відповідає щитоподібна залоза?  Саме порушення функцій щитоподібної залози роблять тіло незграбним, а людину загалом непривабливою зовні: обрюзглість (що при великій вазі, що при паталогічній худорбі), зморшкувата шкіра, рідкісне волосся, поламані нігті, смикається око або тремтять руки, човгає хода, пігментні плями, акне, мішки під очима…..

І дуже прикро те, що саме жінки, які більше, ніж чоловіки, дбають про красу та молодість, більше, ніж чоловіки, разів у 5 страждають на порушення функцій щитоподібної залози. Це можна пов’язати з більшою емоційністю жінки. Ну і жінки, на жаль, користуються гормональними препаратами набагато частіше: косметика, протизаплідні, таблетки для схуднення, що впливає на природну дружбу гормонів в організмі.

Ну і тепер головне: що є найлютіший ворог щитовидної залози?

Правильно. Стрес. Не відсутність йоду, як заведено вважати в народі. Саме тривалий хронічний стрес запускає повільні, але вірні процеси дисфункції гормональної системи організму. І щитоподібна залоза тут у першій лінії ураження.

Саме стрес, якщо він стає хронічним, перетворює щитоподібну залозу на мочалку … з усіма наслідками, що випливають …

Тому важливо робити всі дані людині можливості, щоб не дати стресу зруйнувати себе. Не просто сподіватися на авось, а діяльно вживати заходів «стирання» наслідків стресу.

А ці можливості, нагадую, містяться в чотирьох сферах життя: Тілесна, Діяльна, Контактна і Смислова.

Але непогано б подумати і про те, як зробити свої реакції на стресові подразники більш холодними. Це можливо в психотерапії.

Зовсім ідеально — прибрати джерело стресу. Це до Бога здебільшого. Світ був є і буде стресовим. І більшою мірою це ніяк не залежить від нас.  Але ось ту частину, де стресову ситуацію створюєте ви самі — теж можна віднести до психотерапевта.

Більше про Модель балансу і як її використовувати з користю для себе  у групі — «Тримай баланс!»

Підписуйтесь, лайкайте, пишіть коменти! Якщо немає часу чекати пости з інформацією, а самостійно не виходить розібратися — пишіть, буду рада допомогти!

 

RU

В 30 выглядеть на 50?

Можно, да еще как!

А Вы знали, что за то, насколько быстро вы стареете внешне, значительно   отвечает щитовидная железа?  Именно нарушение функций щитовидки делают тело неуклюжим, а человека вцелом непривлекательным внешне: обрюзглость (что при большом весе, что при паталогичной худобе), морщинистая кожа, редкие волосы, поломанные ногти, дергающийся глаз или дрожащие руки, шаркающая походка, пигментные пятна, акне, мешки под глазами….

И очень обидно то, что именно женщины, которые больше чем мужчины заботятся о красоте и молодости , больше чем мужчины раз в 5 страдают нарушениями функций щитовидной железы. Это можно связать с большей эмоциональностью женщины. Ну и женщины увы пользуются гормональными препаратами намного чаще: косметика, противозачаточные, таблетки для похудения, что влияет на естественную дружбу гормонов в организме.

Ну и теперь главное: что есть злейший враг щитовидной железы?

Правильно. Стресс. Не отсутствие йода, как принято считать в народе. Именно длительный хронический стресс запускает медленные, но верные процессы дисфункции гормональной системы организма. И щитовидная железа тут в первой линии поражения.

Именно стресс, если он становиться хроническим, превращает щитовидную железу в мочалку…со всеми вытекающими последствиями…

Поэтому важно предпринимать все данные человеку возможности, чтобы не дать стрессу разрушить себя. Не просто надеяться на авось, а деятельно предпринимать меры «стирания» последствий стресса.

А эти возможности напоминаю, содержаться в четырех сферах жизни:  Телесная, Деятельная, Контактная и Смысловая.

Но неплохо бы подумать и о том, как сделать свои реакции на стрессовые раздражители более холодными. Это возможно в психотерапии.

Совсем идеально – убрать источник стресса. Это к Богу в большей части. Мир есть и будет стрессовым. И в большей мере это никак не зависит от нас.  Но вот ту часть, где стрессовую ситуацию создаете вы сами – тоже можно отнести к психотерапевту.

Больше о Модели баланса и как его использовать с пользой для себя  в группе «Держи баланс»

 

Leave a Comment