Апатія, виснаження і зневіра. І небажання щось робити… Якось допомагати собі. Реально багато хто втомився смертельно (наскільки я зрозуміла цю метафору — померти не так страшно, як уявити, що втомився ще більше… ну або втомився настільки, що померти здається нагородою…) Напевно, це і є той «вирішальний момент» хто кого… Тероризм власне на цьому й побудований — зруйнувати здатність чинити опір.
У момент, коли вже немає сил боротися, чинити опір, активілікування жовтимзуватися, можна лягти і просто дивитися в цьому напрямку. У напрямку перемоги. Дивитися, наприклад, на жовтий…
Жовтий — дуже сильний колір за своїм впливом на психіку. Буквально випаровує негатив, повертає впевненість у власних силах, сприяє самоорганізації та концентрації думки. Жовтий — хороший стимулятор роботи мозку і нервової системи. Жовтий — це — віра в краще.
Ця картина для вас, якщо відчуваєте, що депресія починає просовувати свої щупальця. Що песимізм починає переважати… Для людей творчих саме жовтий — профілактика творчої кризи.
Сірий колір — це спокій і захищеність.
Він «гасить» напругу, розслабляє.
Просто помилуйтеся цією картиною кілька хвилин — відчуваєте ефект?
За відкриття оного Нобелівська премія отримана майже 60 років тому…
Картина — виробництво студії Asmork.

Leave a Comment